Regionaal IC-café: Delier en PICS
-
Buurthuis de Schop, Jeroen Boschlaan 1, 5643 AP in Eindhoven
Het verblijf op de intensive care kan voor veel patiënten en hun naasten een ingrijpende gebeurtenis zijn, die ook na ontslag uit het ziekenhuis impact kan hebben. Máxima MC en het Catharina Ziekenhuis organiseren samen een Regionaal IC-café. Tijdens het IC-café staan onderwerpen centraal die te maken hebben met een verblijf op de IC. Een bijeenkomst waar het uitwisselen van informatie en het beantwoorden van vragen centraal staat.
De editie van 1 juni 2026 gaat over: Delier en PICS
De exacte tijd van het IC-café zal nog nader bepaald worden. Kijk hiervoor op icconnect.nl, sociale media of de huis aan huis bladen.
Voor wie
De avond is bedoeld voor alle ex-IC patiënten en/of naasten. Dus niet alleen voor mensen die in het Catharina Ziekenhuis of Máxima MC opgenomen zijn geweest. Ook huisartsen zijn van harte welkom. Zorgverleners en ervaringsdeskundigen zullen u informatie geven over
dit onderwerp. Er is alle ruimte voor vragen, maar vooral ook voor contact met elkaar, zodat u uw ervaringen kunt uitwisselen met anderen en van elkaar kunt horen hoe anderen omgaan met het leven na de intensive care.
Aanmelden
Aanmelden voor het IC-café is niet nodig. Vragen over deze bijeenkomst kunt u sturen naar ICcafe@mmc.nl of nazorgic@catharinaziekenhuis.nl. Voor meer informatie kunt u kijken op icconnect.nl en op de websites van beide ziekenhuizen.